V rámci činnosti v Klubu hurá kamarád Pardubice (KHK) jsem působil jako koordinátor dobrovolnického programu Make a Connection – Připoj se v Pardubickém kraji. Následně tento program po ukončení KHK přešel pod Občanské sdružení Altus.

Program byl zaměřený na pozitivní rozvoj mladých lidí ve věku od 16 do 26 let v celé České republice. Hlavním posláním programu Make a Connection byla podpora dobrovolnictví a aktivního zapojení  mladých lidí do komunity, ve které žijí.

 

Banner

K mým hlavním úkolům podpora mladých lidí v regionu s realizací a správou peněz. V rámci každého roku bylo na dobrovolnické aktivity věnováno z prostředků společnosti NOKIA skrze Nadaci rozvoje občanské společnosti v Pardubickém kraji cca 300.000 Kč.

Pro mladé lidi jsem pořádal i dvě soustředění, kde se dozvěděli informace o dobrovolnické činnosti, vedení projektů, základy účetnictví apod. Následně jsem jejich akce v regionu dle možností navštěvoval.

V poslední, třetí fázi v České republice, 2008 - 2011 jsem působil již jen při vyhlašování programu a jako administrátor poroty.

mac_team

Krajští koodinátoři 

Víkendové školení s dobrovolníky na Seči

Víkendové školení s dobrovolníky na Seči

S zástupci projektu při obnově studánek

S zástupci projektu při obnově studánek v Toulovcových Maštalích

Dobrovolnická akce v Sebranicích

Dobrovolnická akce v Sebranicích - Dožínky

Den seniorů ve Skutči

Den seniorů ve Skutči

Kamenosochařské sympozium

Kamenosochařské sympózium v Chrudimi a ve Slatiňanech

Rómské tance

Rómské tance v Holicích

Školení

Školení pro dobrovolníky